Festiwal Rozwoju Osobistego – Rozwijaj się w Łodzi!

grafika na tło profilu prywatnego

Kobiety Przedsiębiorcze z Professional BABS (Izabela Nowakowska, Joanna Wrońska, Joanna Czaja, Katarzyna Paradowska) wykazały się odwagą, której zabrakło innym, aby przygotować dla WAS pierwszy w Łodzi Festiwal Rozwoju Osobistego. Od teraz nie musicie już jeździć do Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia… itp. itd., aby czerpać inspiracje, zmieniać to co się da zmienić, albo to co myśleliście, że się nie da  🙂 – bowiem eksperci i specjaliści przyjeżdżają do WAS.  Chcemy Wam także pokazać, że w samej Łodzi mamy wielu wspaniałych prowadzących, z których wiedzy i umiejętności warto skorzystać.

Każdy z nas poszukuje nowych metod i sposobów, które można byłoby zastosować w życiu osobistym jak i w życiu zawodowym. Nasze życie to niekończąca się droga rozwoju. Każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje życie, za podejmowanie decyzji, które w ostatecznym rezultacie okażą się sukcesem lub niepowodzeniem. Dlatego tak ważne jest, aby podążać swoją indywidualną drogą. Rozwój osobisty dla każdego oznacza coś innego. Z myślą o tym, przygotowaliśmy różnorodną ofertę tematyczną. Organizujemy dla Was warsztaty, kursy i szkolenia w taki sposób, aby każdy z Was mógł coś dla siebie znaleźć. Osoby, które chciałyby rozwijać swoją pasję, dostaną praktyczne porady. Wspaniałym połączeniem jest pogodzenie zajęcia, które sprawia radość z zarabianiem satysfakcjonującej ilości pieniędzy. Czy to możliwe? Jeśli zainwestujesz czas w mądre rozwijanie swojej pasji to zmienisz całe swoje życie. A może chcesz tylko wzmocnić wybrane przez Ciebie cechy charakteru i doświadczyć nowej radości ? Warto zacząć od małego, praktycznego kroku, który doprowadzi do sukcesu. W realizacji tych zadań mogą Ci pomóc np. warsztaty „Uaktywnij swoje umiejętności” czy „ Bo we mnie jest..Sukces!”

Festiwal Rozwoju osobistego zaplanowaliśmy specjalnie w ferie, żebyście mogli ten czas wykorzystać dla siebie. Być może, czego Wam życzymy, wyślecie swoje dzieci na ferie zimowe, a Wy spędzicie ten czas na swoich przyjemnościach, odpoczynku i relaksie w ramach „Magicznego wieczoru w przestrzeni serca dla par”. Dla urody będzie „Holistyczne Spa”, „Twój pierwszy krem”, czy „Ziołowe kosmetyki”. Dla zdrowia „Spotkanie z Shiatsu”, poznawanie ziół czy terapie bańkami. Dla Ducha „Soul Body Fusion” czyli pełna integracja duszy i ciała.  O swoje relacje rodzinne i partnerskie zadbasz uczestnicząc w warsztacie „Sztuka okazywania i budowania miłości w relacjach partnerskich i rodzinnych”. Otwieranie się na nowe zainteresowania lub rozwijanie już istniejących to warsztaty decoupage’u, malowania sumi-e czy quillingu.

Jeśli chcesz rozwinąć swoje biznesowe umiejętności to polecamy Ci warsztaty „Absolutna skuteczność własna – Structogram. Klucz do poznania siebie” czy „Fabrykę mów”, na które to wynegocjowaliśmy specjalnie dla Was wyjątkowe ceny. 

Zapoznawajcie się uważnie ze wszystkimi naszymi propozycjami. Zainwestowany przez z Was czas we własny rozwój będzie przełomowym momentem, który zmieni podejście do życia i otworzy nowe, wspaniałe możliwości. 

Misja Duszy Joanna Wrońska  należąca do  Grupy Doradczej Professional BABS serdecznie zaprasza do uczestnictwa.