Kobiecość w 5 odsłonach – Wewnętrzna Przemiana i Regeneracja

Kobieta i kwiaty

Akademia Młodości i Misja Duszy zapraszają na warsztaty

Kobiecość w 5 odsłonach

Wewnętrzna Przemiana i Regeneracja

3-8 sierpnia 2015 Dwór w Woli Raciborowskiej

Twoja wewnętrzna Siła

Mądrość i intuicja

Zmysłowość

Ciało i Wygląd

Kreacja i Stwarzanie

 

Który z Tych aspektów Ciebie potrzebuje wzmocnienia? Którego jeszcze nie odkryłaś? O czym zapomniałaś? Z którego nie korzystasz?

Na te wszystkie pytania będziemy odpowiadać podczas naszych warsztatów.

Oprócz tego czeka na Ciebie – odpoczynek, rozwój, radość, śmiech, łzy, przepiękne otoczenie, kobiece towarzystwo, zmiana na lepsze, odnalezienie samej siebie.

Każdego dnia spotkasz się z jednym z 5 aspektów, poznasz sposoby na dogadanie się z własnym wnętrzem, odkryjesz bogactwa, których wcześniej się w sobie nie spodziewałaś. Będą ćwiczenia, praca z ciałem, z emocjami, rozmowy, wizualizacje i medytacje.

Siła – kobieca moc to niezależność, zrozumienie i otwartość emocjonalna. Nie zawsze wymaga muskułów i fizycznej sprawności – to odporność psychiczna i moc płynąca z miłości i troski. Czasami odwaga, aby przyznać się do swojej wrażliwości, a czasem zgoda na skorzystanie ze swojej dzikości.

Mądrość – jeśli kierujesz się mądrością nie zawsze działasz zgodnie z rozsądkiem czy logiką, ale zawsze w zgodzie z samą sobą. Intuicja pokazuje Ci zaskakujące rozwiązania, doświadczenie pomaga podejmować decyzje, a dążenie do harmonii uczy szacunku i rozwagi.

Zmysłowość – w każdej z nas jest cząstka niewinnej Bogini i cząstka seksownego Wampa. Najważniejsze, aby obie części w sobie pogodzić i odkryć pomysł na swoją własną zmysłowość we współczesnym świecie narzucanych norm i kobiecych ról.

Ciało – masz ciało, które jest źródłem Twojej energii, seksualności, przechowuje emocje i uczucia. Nie ma znaczenia jak wygląda i czy mieści się w przyjętych standardach urody – to Twoja akceptacja lub jej brak decyduje jakie będzie Twoje ciało.

Kreacja – kobieta ma zdolność kreowania – nowego życia, siebie, swojej przestrzeni. Codziennie stwarzasz świat ze swoich myśli i wewnętrznych scenariuszy. Jaki wspaniały film o swoim życiu będziesz potrafiła nakręcić po warsztatach?

 

Program zajęć – od wtorku do piątku

8.00 – 9.30 – Medytacje dynamiczne/rytuały tybetańskie

9.30 – 10.30 – śniadanie

10.30 – 15.00 – warsztaty

15.00 – 15.45 – obiad

15.45 – 19.00 – czas wolny

19.00 – 20.00 – kolacja

20.00 – 21.00 – medytacja/wizualizacja/ognisko

W poniedziałek zaczynamy od ok. 18.00 – poznanie, kolacja, integracja, przedstawienie programu. W sobotę kończymy ok. 16.00 – pożegnaniem po obiedzie.

Program może ulec zmianom, zależnie od potrzeb uczestników.

 

W czasie wolnym każda z uczestniczek może skorzystać z jednej, bezpłatnej sesji – BARS, Face Lift lub Źródłowe Punkty Świadomości.

Pozostałe sesje – w promocyjnych cenach.

Informacje o Bars i Facelift na stronie www.nadrodzedosiebie.pl

Informacje o Źródłowych Punktach Świadomości na stronie www.misjaduszy.pl

 

Prowadzący

Dorota Mlostoń  – Certyfikowany Trener Facefitness, Trenerka NLP, wykładowca, Praktyk Access Bars i Face Lift. Wykładowca w Akademii Liderów i Studium Psychologii im. C.G.Junga. Jest współautorką programu „Miasto Kobiety” i Gate Method – metody rozwoju osobistego opartej na metaforze miasta. Jest zwolennikiem holistycznego podejścia, dlatego dba nie tylko o umysł i rozwój, ale również o ciało i urodę. Pomaga kształtować swoje życie podczas indywidualnych spotkań doradczych i sesji ACCESS BARS. Pasjonatka tańca i naturalnych sposobów dbania o swoje zdrowie i urodę. Sama robi dla siebie kosmetyki i środki czystości
z naturalnych składników. Specjalnie dla kobiet prowadzi cykl warsztatów – Spotkania ze swoją Kobiecością”, na których uczy naturalnych metod dbania o swoją urodę i rozwój osobisty. Więcej o Dorocie na: www.nadrodzedosiebie.pl, e-mail – dorota.mloston@gmail.com, Tel 694532202

Joanna Wrońska – Licencjonowany trener regresingu®, Praktyk Źródłowych Punktów Świadomości, Praktyk Soul Body Fusion©, wykładowca w Akademii Psychologii Terapeutycznej, doradca rozwoju osobistego, terapeutka. Prowadzi swoją firmę Misja Duszy, współtworzy Grupę Doradczą Professional BABS. Joanna pomaga ludziom przerastać samych siebie, wspierając ich w realizacji ich marzeń i celów. Od wielu lat na prowadzonych indywidualnie i wraz z Dorotą warsztatach m.in. cyklach „Spotkania z kobiecością”, czy „Twoja droga materialnego spełnienia”, przekazuje ludziom wiedzę. Na spotkaniach indywidualnych i grupowych edukuje ludzi jak żyć lepiej, bardziej świadomie, pomaga odnajdywać najlepsze cechy i umiejętności, kreować świadomie życie, wspierając w uwalnianiu tego, co wewnętrznie obciąża i nie pozwala żyć szczęśliwie.

Więcej o Joasi na www.misjaduszy.pl, e-mail joanna@misjaduszy.pl

Termin – 3 – 8 sierpnia 2015 (zaczynamy w poniedziałek 3 sierpnia od 18.00, kończymy w sobotę 8 sierpnia ok. 16.00)

Miejsce – Dwór w Woli Raciborowskiej

Cena – 930 zł ( przy zapisie i wpłacie zaliczki 200 zł do 30 czerwca), 995 zł ( przy wpłacie zaliczki do 15 lipca), po tym terminie 1130 zł. Cena zawiera – warsztaty, materiały, nocleg ( w pokojach 2-3 osobowych, łazienki na korytarzu), wyżywienie
(śniadanie, obiad, kolacja)

Informacje i zapisy – dorota.mloston@gmail.com