Mama jest Kobietą

mama

Jesteś Matką.

Nie ważne, czy Twoje dziecko ma miesiąc, rok, czy lat kilkanaście. To jedna z ról, które będziesz pełnić do końca swojego życia.
Czy jednak w momencie, gdy ta rola pojawiła się w Twoim życiu i „rozpanoszyła” w nim, nie zapomniałaś o innej, która także będzie z Tobą do końca?

Tą rolą jest Kobieta.

Czy zawsze pamiętasz o Kobiecie w sobie? Czy też stałaś się przede wszystkim Matką? Może nawet już Twój partner czy mąż mówi o Tobie – Mamuśka ?

Na warsztacie będziemy zajmować się pojmowaniem kobiecości – czym ona jest dla każdej z nas – jak ją w sobie odnaleźć, jak łączyć różne aspekty – siłę, zmysłowość, opiekuńczość, dzikość, niewinność. Skorzystamy z mocy archetypów, by zintegrować się na każdym poziomie. Pobudzimy Kundalini – źródło kobiecej mocy i życiowej siły.

Co zyskasz uczestnicząc w warsztacie:
– przyjrzysz się własnym przekonaniom związanym z kobiecością – zwiększy się Twoja samoświadomość

– zmienisz ograniczające wzory myślenia o sobie jako kobiecie – zaczniesz się dobrze czuć ze sobą

– dotrzesz do własnych wewnętrznych zasobów – źródeł mocy i piękna – będziesz przejawiała swoje piękno, niezależnie od tego czy założysz sukienkę czy dres

– zintegrujesz Idealną Kobietę z Kobietą-Którą-Myślisz-Że-Jesteś – poczujesz, że możesz być Idealną Sobą

– odzyskasz zagubione lub zablokowane aspekty kobiecości – z łatwością zaczniesz je przejawiać w codziennym życiu

– zaczniesz w bardziej przyjazny sposób myśleć o sobie, niezależnie od wieku i wyglądu

– zredukujesz stres, rozluźnisz mięśnie, usuniesz blokady w ciele i zastój energii dzięki pobudzeniu energii Kundalini

Na warsztat załóż wygodne ubranie, weź sobą zeszyt i coś do pisania.

Kiedy: 1.02.2015 godz. 10.00 – 18.00

Gdzie: Siedziba Professional BABS, ul. Motylowa 12

Inwestycja: 150zł 

Zapisy: http://festiwal-professionalbabs.evenea.pl/

Prowadzące:
Joanna Wrońska –  doradca rozwoju osobistego, regreser grupowy, terapeuta, certyfikowany praktyk  Soul Body Fusion®, współtworzy Professional BABS Grupa Doradcza, prowadzi swoją firmę Misja Duszy. Pomaga ludziom przerastać samych siebie, wspierając ich w realizacji ich marzeń i celów. Na warsztatach i spotkaniach indywidualnych edukuje ludzi jak żyć lepiej, bardziej świadomie, pomaga odnajdywać najlepsze cechy i umiejętności, wspierając w uwalnianiu tego, co wewnętrznie obciąża i nie pozwala żyć szczęśliwie.

Izabela Nowakowska – przedsiębiorczyni, założycielka Professional BABS Grupa Doradcza, mentorka biznesu, doradczyni rozwoju osobistego, z sukcesem prowadzi firmę Centrum edukacyjno – terapeutyczne „Pingwinek”, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka V edycji konkursu Bizneswoman Roku.

grafika na tło profilu prywatnego1