Chirurgia fantomowa

Co to jest chirurgia fantomowa?
Jest to nowatorski rodzaj terapii, bazujący na założeniu, że cały organizm ludzki jest zapisany w formie wzoru energetycznego. Podczas zabiegu terapeuta wykorzystuje siłę myśli do wytworzenia poprzez organizm określonego rodzaju energii, dzięki któremu można usunąć zarówno dolegliwość, jak i jej przyczynę.  Chyba każdy z nas słyszał o ludziach, którym amputowano kończynę, a którzy nawet po wielu latach twierdzili, że odczuwają w niej swędzenie, ból czy mrowienie. Dzieje się tak dlatego, ze każdy z nas oprócz ciała fizycznego posiada ciało energetyczne, w którym znajduje się matryca każdej części, każdego narządu. Ten energetyczny wzorzec jest pierwotnym w stosunku do ciała fizycznego. Jeżeli fantom ulega zniekształceniu, zużyciu, to skutek pojawia się na poziomie fizycznym.  Zabieg fantomowy polega właśnie na naprawieniu tych zniekształceń, uszkodzeń i odnowieniu/ściągnięciu idealnego wzorca przypisanego danemu człowiekowi.

A oto, co mówi o tej metodzie jej twórczyni, Nora Nix:
„Wewnątrz każdego z nas tkwią ogromne zasoby mocy, na co dzień nie dostrzegane. Myśl, jako taka, jest czynnikiem mogącym je wyzwolić. Pradawna mądrość głosi, że ciała ludzkie to matryce energii, a materia i energia to jedno. Myśl wpływa na materię na poziomie energetycznym. Wizualizacje stwarzają możliwość wpływu umysłu i emocji na harmonię ciała, poprzez modyfikację energii tworzących jego strukturę fizyczną. Idąc drogą afirmacji, przekazujemy osobowości myśli pozytywne, usuwając negatywne modele myślowe uwarunkowanego umysłu. Kolejny krok, jaki może uczynić nasz umysł, to materializowanie energii.   Wizualizacja chirurgiczna polega  na wykorzystaniu siły umysłu do emanacji poprzez organizm określonego rodzaju upostaciowionej energii, dzięki której możliwe jest połączenie zabiegów mentalnych na ciele i duszy. Nowatorstwo tej techniki uzdrowicielskiej opiera się na tym, że jest to europejskie kompendium wiedzy lamów tybetańskich, Kahunów i Filipińczyków, a osiągane za ich pomocą rezultaty czynią niemożliwe możliwym.”

Chirurgię fantomową można stosować jako metodę wspomagającą  m.in. przy dolegliwościach układu oddechowego,  układu krążenia, dolegliwościach kręgosłupa i całego układu kostno-stawowego.