Punkty Źródłowej Świadomości

logo

Punkty Źródłowej Świadomości – jest to narzędzie Światła i Miłości dla każdego, kto będzie wyrażał taką wolę.

Poprzez te Punkty nasze Energie Czystej Świadomości natychmiast łączą nas ze Źródłem. Wszystko co stoi na przeszkodzie aby się to odbyło zostaje w tym momencie usunięte i odesłane na najwłaściwsze miejsce. Przestrzeń z jakiej to prowadzimy to Najczystsza Przestrzeń Naszego Serca wypełniona Światłem i Miłością.

Punkty Źródłowej Świadomości – jest to energetyczny masaż, podczas którego dotykane są punkty na głowie i uwalniane elektromagnetyczne impulsy w postaci ograniczających nas myśli, emocji, założeń i punktów widzenia. Uwalniane jest wszystko to, co nie jest w harmonii z wibracją naszego Istnienia. Te punkty dotyczą między innymi takich sfer jak: obfitość, kreatywność, ciało, siły witalne itp. Tam gdzie były jakieś blokady, następuje otwarcie. To jest niesamowicie przyjemny i relaksujący proces, który cofa ograniczenia we wszystkich aspektach twojego życia w których jesteś gotowy na zmianę.
Dzięki temu nasze życie i jego różnorodne przejawianie się jest uwalniane z trudnych dla nas sytuacji, relacji, problemów zdrowotnych, abyśmy mogli żyć we wszelkiej obfitości.

Ile czasu w swoim życiu spędzasz na robieniu aniżeli na otrzymywaniu? Czy zauważyłeś, że twoje życie nie jest takim jakie naprawdę chciałbyś mieć? Możesz mieć wszystko czego pragniesz (a nawet więcej), jeśli pozwolisz sobie więcej otrzymywać, co pozwoli ci dużo mniej robić!
Zmiany które zaistnieją po sesji będą bardzo odczuwalne i dostrzegalne na zewnątrz. Przyniosą poprawę na każdej płaszczyźnie życia która była dla nas trudna do uwolnienia.

Poniżej wybrane opinie osób, które pozwoliły sobie skorzystać z tego wspaniałego narzędzia zmiany.

„Pragnę podzielić się swoimi spostrzeżeniami nt. Punktów Źródłowej Świadomości. Do tej pory korzystałem głownie z regresingu popartego afirmacjami, jednak tym razem mój wybór padł na nową dla mnie metodę . Od dłuższego czasu borykałem się z brakiem pracy, programy jakie „odpaliły” mi się podczas tego okresu, jak się okazało skutecznie działały, bym nie znalazł takiej pracy jaką chcę, a nawet żadnej pracy. I to włączając te poniżej moich kwalifikacji. Czas mijał, a ja może byłem na 2-3 rozmowach mimo wysłania kilkudziesięciu CV. I z tymi wszystkimi rzeczami udałem się do Joanny, zaproponowała bym skorzystał z odpuszczania metodą Źródłowych Punktów Świadomości zgodziłem się. Sam zabieg był przyjemny i, fakt – zupełnie inny niż regresing, natomiast liczą się efekty. W ciągu następnego tygodnia rozdzwoniły się telefony z propozycjami pracy o różnych ścieżkach rozwoju. Pozostało tylko wybrać tę którą chcę. Tak zrobiłem i do dzisiejszego dnia w pracuję w tej firmie. Jeżeli chodzi o samą Joannę, to osoba jak najbardziej profesjonalna, posiadająca dużą wiedzę i umiejętności praktyczne. Podchodzi indywidualnie do każdego przypadku i osoby . Duży plus i polecam z czystym sumieniem.”   Grzegorz

„Obiecałam napisać coś,ale waham się okrutnie, boję się,że mi słowa uciekną,rozbiegną się w popłochu,tworząc bezsensowną papkę […] boję się również, że jak już coś znajdę to ukuję totalnego gniota,który nie odda tego co czuję i przeżywam. Ale do dzieła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dawno nie czułam się tak fantastycznie!

przepełnia mnie radość aż do sedna, głębi mojej duszy!

kocham siebie radośnie, pobłażliwie, z tkliwością, której w sobie do tej pory nie odnajdowałam!

kocham moich rodziców pełnią serca!

kocham ludzi ,nie wiem co się stało, ale patrzę na nich bez zrozumienia, oceniania, myślenia, ale sercem, uczuciem…tak po prostu

potrafię okazywać miłość bez wstydu i zażenowania i bez lęku, że może mnie ktoś zranić..

widzę reakcje zwrotne…blask w oczach, ciepłe iskierki, ton głosu, zainteresowanie…

jest to niesamowite,miłe,

czuję się jakbym była unoszona na skrzydłach, lekka,eteryczna,

nic nie jest dla mnie problemem, potrafię mówić to co myślę,nie boję się braku akceptacji, bo tę mam w sercu.

I to wszystko po spotkaniu z Tobą i sesjach PŹŚ.”  Julita