Sztuka okazywania i budowania miłości w relacjach partnerskich i rodzinnych

miłość

Pewien mądry lekarz powiedział:
„Najlepszym lekarstwem dla człowieka jest Miłość.”
Ktoś zapytał: „A jeśli to nie działa?”
Lekarz uśmiechnął się i odpowiedział: „Trzeba zwiększyć dawkę.”

 

 

 

Czy zadajecie sobie czasem pytanie: co się stało z naszą miłością?

Mężczyzno, czy czujesz się czasem niekochany, nieważny dla swojej partnerki/żony?

A Ty, Kobieto, masz poczucie, że On postrzega Cię tylko jako  „serwis domowy”?

Tato, czy masz wrażenie, że dużo łatwiej było, gdy Twoje dziecko miało kilka Latek, a teraz jakiś chłodny dystans między Wami zapanował?

Mamo, usłyszałaś może w jakiejś kłótni z Twoim nastolatkiem wykrzyczane: „ Ty mnie wcale nie kochasz! W ogóle cię nie obchodzę!” ?

A może żadna z powyższych sytuacji Ciebie nie dotyczy. Jest ciepło i miło, ale chcesz pogłębić swoje relacje z najbliższymi, sprawić, byście czuli się jeszcze lepiej w atmosferze wzajemnej miłości.

 

Zapraszam Cię na spotkanie, na którym:

– poznasz swój indywidualny sposób okazywania/odbierania miłości

– uzyskasz informacje, jak sprawić, byś sam/a czuł się kochany/a

– dowiesz się, jak okazywać uczucia bliskiej Ci osobie, by ona czuła się dla Ciebie ważna

– posiądziesz wiedzę, jak odbudować miłość i bliskość w relacji z długoletnim stażem

– nauczysz się, co robić, by Twoje dziecko, niezależenie od jego wieku, czuło się przez Ciebie kochane

– przećwiczysz, jak samym wzrokiem okazać drugiej osobie ciepłe uczucia

I wiele więcej. 

PARY najwięcej zyskają, przychodząc na warsztat razem. Będziecie mogli od razu wprowadzić w życie pozyskaną w czasie spotkania wiedzę. Nawet, jeśli może przyjść tylko jedno z Was, na pewno wiedza pozyskana na spotkaniu wniesie wartość do Waszego wspólnego życia.

RODZICE, chcecie, by Wasze dzieci wzrastały w atmosferze miłości.  Poznając sposób, który najskuteczniej przekaże Waszym dzieciom, że są przez Was kochane, dbacie o ich TU i TERAZ oraz ich szczęśliwe związki w przyszłości

SAMOTNY RODZICU, wiem, że dobro Twojego dziecka jest dla Ciebie priorytetem. Uczestnicząc w warsztacie, przestaniesz próbować dziecku wynagrodzić życie w niepełnej rodzinie, a dasz mu solidny fundament oparty o poczucie bycia naprawdę kochanym.

SINGIELKO/SINGLU – dowiesz się, jak okazać miłość sobie, dzięki czemu: przestaniesz rozpaczliwie szukać kogoś, kto Cię miłością obdarzy, albo poddawać się rezygnacji – bo „przecież Ciebie nie można kochać”.  A ponieważ „podobne przyciąga podobne”, stając się osobą wypełnioną miłością otworzysz się na pełnego miłości człowieka.

 

Prowadząca:

Joanna Wrońska – doradca rozwoju osobistego, regreser grupowy, terapeuta, certyfikowany praktyk Soul Body Fusion®  współtworzy Professional BABS Grupa Doradcza, prowadzi swoją firmę Misja Duszy Pomaga ludziom przerastać samych siebie, wspierając ich w realizacji ich marzeń i celów. Na warsztatach i spotkaniach indywidualnych edukuje ludzi jak żyć lepiej, bardziej świadomie, pomaga odnajdywać najlepsze cechy i umiejętności, wspierając w uwalnianiu tego, co wewnętrznie obciąża i nie pozwala żyć szczęśliwie.

 

Termin: 6.02.2015 godz. 18.00 – 21.00

Miejsce:  Siedziba Professional BABS, ul Motylowa 12

Inwestycja: 70zł

Zgłoszenia: http://festiwal-professionalbabs.evenea.pl/

 grafika na tło profilu prywatnego1