Twój Klucz do Materialnego Spełnienia

prawoprzyciaganiaWarsztaty

„Twój Klucz do Materialnego Spełnienia”

28.07-02.08 2014

Pałac Magnat w Garbiczu

 

 Jakie są dwie Najważniejsze Zasady Bogacenia się?

 Kiedy je poznasz, stan Twoich finansów i poczucie bogactwa,  mogą wzrosnąć w znaczący sposób.

 

Pewnie zdarzało Ci się zadawać sobie pytanie – Dlaczego niektórym zawsze dobrze się powodzi i nigdy nie brakuje pieniędzy, a inni, choć ciężko pracują, muszą liczyć każdą złotówkę.

Jeśli jeszcze nie należysz do pierwszej grupy szczęśliwców, których pieniądze po prostu kochają, albo którzy, niezależnie od stanu konta, zawsze czują się spełnieni i bezpieczni, a w najbliższym czasie brak szans na ogromny spadek, wielką wygraną itp. , możesz się tego nauczyć.

Najważniejsza dla Ciebie wiedza i umiejętność to dostrzec, zrozumieć i wprowadzić w życie dwie, kluczowe zasady, bez których trudno wzbogacić się i żyć w dostatku.

Pierwsza zasada to – Wolność od Materialnego Lęku

Obawy i lęki dotyczące pieniędzy są znane prawie każdemu:

– co zrobię, gdy zabraknie pieniędzy

– nie starczy mi do pierwszego

– a co jeśli stracę pracę, mieszkanie, samochód, bliskich,

– z czego spłacę kredyt

– mogą mnie okraść

– ktoś jest lepszy ode mnie

– nie poradzę sobie w tej pracy, w swoim biznesie

Strach blokuje przepływ pieniędzy, ogranicza możliwości, powoduje, że odkładasz działania, nie pozwala realizować marzeń, wyzwala chciwość i zazdrość i często pokazuje dokładnie to, czego się boimy. Kiedy masz więcej pieniędzy, dobrą pracę, na moment przycicha, ale wystarczy trochę czasu, by powrócił i zatruwał Ci życie.

Jeśli naprawdę chcesz być bogaty – poznaj swój lęk i naucz się jak sobie z nim radzić, wtedy przetransformujesz go w Energię przyciągającą Dostatek i Siłę do działania

 

Druga zasada to – Tajemnice Kreatywnej Zaradności

Ludzie Bogaci i Spełnieni działają pomimo ryzyka straty, inwestują, wprowadzają w swoje życie pozytywne zmiany, dostrzegają okazje tam, gdzie inni ich nie widzą, działają, choć mają za sobą wiele negatywnych doświadczeń. Każdy z nich wie, że nawet jeśli straci wszystko, odzyska to, a nawet jeszcze więcej, w końcu odniesie sukces. Działa tak, bo zna tajemnice, dzięki którym prawdziwe bogactwo ma w swoim wnętrzu, a nie w ilości pieniędzy na koncie.

Kiedy jesteś naprawdę Bogaty, to znaczy, że poradzisz sobie w każdym momencie, z każdej sytuacji znajdziesz wyjście, zawsze masz wiarę i siłę do zmiany na lepsze, potrafisz cieszyć się życiem tam, gdzie akurat jesteś.

 

Na warsztatach poznasz i nauczysz się korzystać z obu Zasad, a także:

– nauczysz się technik Prawa Przyciągania, by materializować w życiu to, czego pragniesz i rozwiniesz w sobie umiejętność wchodzenia w stan Dostrajania, który zwiększa prawdopodobieństwo, że prawo przyciągania zadziała

– wybierzesz sobie własne sposoby motywowania się do działania, jak radzić sobie z oporem przed rozpoczęciem i zwlekaniem, dowiesz się jak to zrobić by „tak mi się chciało jak mi się nie chce”

– dowiesz się czym tak naprawdę są pieniądze i rozwiniesz specjalny „Stosunek do Pieniędzy”, który będzie przyciągać gotówkę do Twojego portfela lub na konto

– umówisz się na „randkę ze Wszechświatem”, by poznać Prawo Wkładu, dowiesz się czym jest wydawanie a czym dawanie i jak to robić, by jednocześnie się bogacić

– zaprojektujesz swoją materialną przyszłość, tak by wykreować oczekiwane zdarzenia

Twoja i Nasza wspólna podróż rozpocznie się 28 lipca, w poniedziałek ok.16, a zakończy….. to już zależy od Ciebie. My przewidzieliśmy wspólny czas do soboty 2 sierpnia, do ok. 14. Oprócz zajęć i warsztatów będzie też czas na odpoczynek w pałacowej – leśnej scenerii, spacery, kąpiele w jeziorach.

 

Metody pracy:

Na warsztatach wykorzystujemy następujące metody: NLP, wizualizację, pracę z ciałem, pracę z podświadomością, medytacje, pracę z energią, Hunę, techniki Prawa Przyciągania. 
Zajęcia są intensywne, pracujemy jednocześnie na kilku poziomach:
– Umysł ( odnajdywanie błędnych i budowanie odpowiednich skojarzeń, połączeń neuronowych w mózgu, wzorców i schematów myślenia)
– Emocje (kształtowanie pozytywnych stanów emocjonalnych, modyfikacja negatywnych)
– Zachowania i kształtowanie konkretnych umiejętności ( przenoszenie zdobytych doświadczeń do codziennego życia)
– Energia (budowanie i wzmacnianie odpowiedniego pola wibracyjnego)
– Duch ( modlitwa, otwieranie się na prowadzenie intuicji/Wyższego Ja)

Kto prowadzi:
Dorota Mlostoń 
trenerka NLP, pedagog, prowadzi szkolenia NLP i szkolenia umiejętności miękkich w biznesie. Od kilku lat zajmuje się coachingiem i szkoleniami rozwoju osobistego. Wykładowca w Akademii Liderów, która kształci przyszłych terapeutów i trenerów. Jest współautorką programu „Miasto Kobiety” i Gate Method – metody rozwoju osobistego opartej na metaforze miasta. W pracy wykorzystuje techniki programowania neurolingwistycznego, kierowania swoim umysłem i rozwoju twórczego w sposób, który pozwala uczestnikom zajęć i konsultacji nie tylko na głęboki kontakt z samym sobą, ale przede wszystkim na nabywanie umiejętności aktywnego kreowania własnego życia.

Więcej o Dorocie na: www.nadrodzedosiebie.pl, mail – dorota.mloston@gmail.com, Tel 694532202

Joanna Wrońska
Licencjonowany terapeuta regresingu®, doradca rozwoju osobistego, wykładowca w Akademii Psychologii Terapeutycznej, absolwentka Szamańskiej Szkoły Życia wg Huny oraz wielu kursów i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego i pracy z energią, m.in. REIKI, chirurgii fantomowej, Uzdrawiania Pranicznego. Prowadzi warsztaty m.in. „Trauma narodzin, a osobiste kłamstwo”, „Podstawy Huny w terapii”, ”Spotkania z kobiecością”. Prowadzi terapie indywidualne, wykorzystując różne metody pracy z podświadomością, metody regresywne, pracę z wewnętrznym dzieckiem, wizualizacje, medytacje modlitwę, Prawo Przyciągania.

Więcej o Joasi na: www.misjaduszy.pl

Termin – 28 lipiec – 2 sierpień 2014

Zaczynamy w poniedziałek ok. 16, kończymy w sobotę ok. 14

Miejsce: Pałac Magnat w Garbiczu. http://www.palacmagnat.com/polozenie.html  Możliwość odebrania osób dojeżdżających PKP lub PKS do Boczowa lub Rzepina.

Koszt – 1250 zł (przy wpłacie zaliczki – 300zł do 15 lipca, po tym terminie – 1500zł)

Cena zawiera – warsztaty, 5 noclegów w pokojach 1-2-3 osobowych z łazienkami, śniadania i obiady i kolacje

Informacje i zapisy – dorota.mloston@gmail.com, Tel 694532202,