Indywidualne Mapy Marzeń

Zapraszam na warsztaty tworzenia indywidualnych 

Map Skarbów.

 

Wielkimi krokami zbliża się czas, gdy cała przyroda zacznie budzić się do życia. To także czas magicznych początków, otwierania się na nowe. Warto więc wykorzystać tę budzącą się do życia energię, by wprowadzić w swoje życie to czego pragniesz.

O czym marzysz? Co chciałbyś/chciałabyś osiągnąć? Czy w ogóle masz marzenia? Co chcesz robić? Czego potrzebujesz? Czego tak naprawdę trzeba, aby Twoje marzenia się spełniły?  

Mapa Skarbów, zwana także Mapą Marzeń, to zjawisko kreowania własnej przyszłości i rzeczywistości, to kontakt z Twoją podświadomością za pomocą symboli, metafor i znaków. To  narzędzie do wizualizacji Twoich marzeń i pragnień.

Na warsztatach poznasz zasady, według których tworzy się takie mapy i wykonasz swoją własną, która będzie Ci towarzyszyła przez najbliższy rok.

Kiedy : 21.03.2013 godz. 18.00-21.00

Gdzie: Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia, ul. Sienkiewicza 61 Łódź

Inwestycja: 50zł  – w cenę wliczony koszt materiałów potrzebnych do wykonania map

Informacje i zapisy: Joanna Wrońska e-mail: joanna@misjaduszy.pl  tel. 505 031  138 

Proszę o zgłaszanie się najpóźniej do 19.03.2013 z uwagi na konieczność zakupu odpowiedniej ilości materiałów i przygotowanie sali.

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Joanna Wrońska – wykładowca w Akademii Psychologii Terapeutycznej,  licencjonowany regreser, trener rozwoju osobistego, instruktor terapii uzależnień, absolwentka Szamańskiej Szkoły Życia wg Huny oraz wielu kursów i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego i pracy z energią, m.in. REIKI, chirurgii fantomowej, Uzdrawiania Pranicznego. Prowadzi terapie indywidualne i warsztaty, wykorzystując m.in. różne metody pracy  z podświadomością,  metody regresywne, pracę z wewnętrznym dzieckiem,  wizualizacje, medytacje modlitwę, Prawo Przyciągania