Słów kilka po warsztatach…

„Działo się dużo i dużo zmieniało. Wchodziło nowe i wychodziło stare. Warsztaty rozjaśniają i wzbogacają moje życie od TU i TERAZ. Pokazały mi coś, co było, a czego nie dostrzegałam. Rozbudziły zapał, chęć, gotowość i wolę do działania. Wzmocniły zasoby i wartości, które już posiadałam, upewniły, że warto żyć i się rozwijać. Bardzo dziękuję.” Anna „Bogactwo w Twoim życiu”

„Po prostu super. Udało mi się przełamać swoje opory i lęki przed ośmieszeniem. Pozwoliłem sobie na wyrażenie emocji. Co jeszcze ? – pokaże czas. Merytorycznie wszystko na wysokim poziomie. Kolejna złota myśl! „Zaufaj swojej intuicji i zacznij działać. Najlepszym czasem na działanie jest TERAZ” Dzięki za to uświadomienie. :)” Marcin „Bogactwo w Twoim życiu”

„Dziękuję Dorotko i Asiu za wspaniałe chwile, wysoką energię, za moc narzędzi, którymi polepszymy nasze życie, by otaczała nas również obfitość dóbr. Aż łza się w oku kręci, że to już po. Ale i tak będziemy szukać kontaktu z Wami, by sobie przypominać dobre chwile. Powodzenia w Waszym życiu!” Adam „Bogactwo w Twoim życiu”

„Świetne warsztaty. Zaczynałam z nieufnością, bo jakże to tak ma działać? Przecież pieniądze same się nie stworzą! Ale wiele nauczyły mnie te warsztaty: i sposobu przeżywania, i zauważania tego bogactwa, które już mam, budowania zaufania do siebie (mogę, potrafię) i poczucia zasługiwania na wszelkie dobro, nie tylko w wymiarze finansowym. Fantastyczna rzecz!” Marysia „Bogactwo w Twoim życiu” 

„Warsztaty dobrobytu są dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Wyjeżdżam pełna radości i mocy sprawczej. Bogatsza o nową wiedzę i mnóstwo narzędzi (które mam zanotowane 🙂 ), jak tę wiedzę wprowadzać w życie. Czuję, że już wiele się zadziało dobrego. Wiedzę zdobytą na tych warsztatach będę wykorzystywała nie tylko w dziedzinie DOBROBYTU.  Cała oprawa techniczna, medytacje, wieczorne gry, ludzie z którymi jesteśmy, miejsce w którym jesteśmy dodają tym warsztatom blasku. Niesamowitego blasku… Dorotko, Asiu – Wielkie DZIĘKUJĘ! ♥” Monika „Bogactwo w Twoim życiu”

„Warsztaty – super! Wyjątkowe doświadczenia, doznania, które zdarzyły się po raz pierwszy i pewność, że chcę i jest tego więcej. Bardzo serdeczne podziękowania dla Asi i Dorotki za ich spokój, za atmosferę, za pracowitość, która nikogo nie zmęczyła 🙂 Dziękuję. Polecam. Jestem bogata :)”  Ania „Bogactwo w Twoim życiu”

„Te warsztaty są dla mnie potwierdzeniem bogactwa, które jest we mnie. Prowadzące Dorota i Joanna w umiejętny sposób wydobyły to bogactwo. Cieszę się, że uczestniczyłam w tych warsztatach, bo moja Dusza potrzebowała znaku i go otrzymałam. Dziękuję ” Bożena „Bogactwo w Twoim życiu”

„Wiele nowych uświadomień na temat bogactwa i nie tylko. Że bogactwo to nie tylko pieniądze, to nie tylko dobra materialne, ale również te dobra wewnętrzne. Można mieć miliony na koncie, ale i tak czuć się biednym. Ciekawie przeprowadzone warsztaty, wzbogacone o wiele ćwiczeń praktycznych, dających mi osobiście wiele ciekawych doznań. medytacje super! Klimat jeszcze lepszy. Intensywne dni rozwoju :). Kończę warsztaty z przeświadczeniem, że byłam w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i z odpowiednimi ludźmi. Dziękuję.”  Kamila „Bogactwo w Twoim życiu”

„Bardzo profesjonalne, poprowadzone z wielkim sercem warsztaty, które z pewnością wniosą wiele dobrych zmian do mojego życia. Polecam je każdemu, kto chce poznać siebie i zmienić swoje ograniczenia życiowe. Czuję się, jakbym zaczynała nowe życie. Dorotko i Asiu! Bardzo dziękuję.”  Maria „Bogactwo w Twoim życiu i twoich rękach”

„Gorąco polecam warsztaty organizowane przez Dorotkę i Asię. Dziewczyny, poza konkretną, bardzo profesjonalną wiedzą dają ciepło, życzliwość i indywidualne traktowanie uczestników. Pokazały mi świat, jakiego nie znałam, za co im z całego serca dziękuję. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach”  Marzena „Bogactwo w Twoim życiu i Twoich rękach”

„Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam. Bardzo intensywne 4 dni pracy nad sobą. Najbardziej podobały mi się ustawienia, podczas których równoważyłyśmy energię męską i żeńską. Warsztaty wniosły dla mnie także wartość terapeutyczną. Dzięki nim mogłam uporać się z wieloma własnymi ograniczeniami. Oprócz tego bardzo podobały mi się wszystkie ćwiczenia relaksacyjne na matach, prowadzone na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknego krajobrazu. Piękny ogród, gdzie odbywała się większość zajęć, usytuowany przy górskiej rzeczce, której łagodny szum pomagał podczas medytacji i wizualizacji. Jednym słowem: super warsztaty w super miejscu za super cenę!” Agnieszka „Spotkanie z Twoją Kobiecością”  

„Zajęcia uruchamiają wyobraźnię i wewnętrzne zasoby. Pozwalają dotrzeć do siebie i dobrze się przy tym bawić. Warsztaty dodają energii i zmuszają do skonfrontowania się ze swoimi lękami i problemami. Niesamowitym doświadczeniem były medytacje i ćwiczenia na świeżym powietrzu w malowniczym otoczeniu. Serdecznie polecam.” Monika „Spotkanie z Twoją Kobiecością”

„Asiu i Dorotko! Dzięki za te wspaniałe dni. Przeżyłam je bardzo intensywnie i głęboko. Odkrywałam każdego dnia inne pokłady emocji i energii w sobie. Pozwoliło mi to na lepsze poznanie siebie i odkrycie w sobie nowych możliwości, a także likwidację blokad wewnętrznych. Super miejsce, przepiękny krajobraz, Wasza bezpośredniość i „doskonałość”. Dzięki za to, że mogłam Was poznać i z Wami pracować. jestem szczęśliwa. Dzięki.” Alicja (Wiedeń) „Spotkanie z Twoją Kobiecością”

„Droga Asiu i Doroto! dziękuję bardzo za warsztaty kobiecości. W wirze codziennego życia wiele z nas, kobiet zapomina o tym, że nimi jesteśmy. W ciągu tych pięciu wspaniałych dni bardzo wyraźnie i głęboko pokazałyście mi, że jestem wspaniałą, piękną i silną kobietą. Warsztaty te były dla mnie dniami oczyszczania i odpuszczania i bardzo mi pomogły. Pozbyłam się wielu obciążeń, o których nawet nie wiedziałam, że istnieją. Dziękuję. Medytacje, które robiłyśmy będę na pewno stosować w przyszłości, w życiu codziennym, bo zobaczyłam ILE SIŁY DAJE SPOKÓJ. Powodzenia!” Isobela (Wiedeń) ” Spotkanie z Twoją Kobiecością”

„Uczestniczyłam w warsztatach rozwoju dla kobiet z cudownymi, ciepłymi „przewodniczkami” Asią i Dorotką, intensywne pięć dni. Odkryłam dla siebie nową drogę życia, nabrałam dużo pozytywnej energii, która pozwoli mi skupić się n a mojej kobiecości. Warunki pobytowe tutaj, w Stroniu Śląskim były cudowne, na łonie natury. Własnie tutaj odbywały się ćwiczenia, terapie, medytacje. Połączenie psychologii z rozwojem duchowym. Ciekawe zajęcia rozwojowe.Chcę bardzo gorąco, z całego serca podziękować wspaniałym dziewczynom i życzę dalszej ciekawej i owocnej pracy z nami i innymi ludźmi, którzy tak jak ja potrzebują wspracia, pomocy i otwarcia swojego wnętrza. Wyjeżdżam do Wiednia – skąd przyjechałam – z mocą, bardziej „wyprostowana” i zdecydowanie silniejsza. Dziękuję i do zobaczenia znów :)” Basia „Spotkanie z Twoją kobiecością” 

„Asiu i Dorotko,
Bardzo Wam serdecznie dziękuję za kilka wspólnie spędzonych dni, dzięki którym przynajmniej JA osobiście, mogłem zobaczyć zupełnie inny, nowy, jakby po liftingu, swój własny obraz i obraz rzeczywistości w jakiej żyję. Nieocenionym dla mnie był w czasie tych dni kontakt z grupą wspaniałych ludzi, którzy z wielką determinacją walczą o to, by swoje życie przeżyć najlepiej i najszczęśliwiej jak potrafią. Nie tylko mnie, ale wszystkim, którzy ze mną wracali, nasunęła się taka miła refleksja . Byliśmy w tym wyjątkowo zgodni, że w to co robiłyście w czasie warsztatów, wkładałyście każdego dnia maksimum życzliwości, cierpliwości, wiedzy i serca ….
… i za to serce, jakie włożyłyście w nasze …. jakby nie było, bardzo kameralne warsztaty, WIELKIE dzięki.”  Hubert „Bogactwo w Twoim życiu i Twoich rękach”

„Bardzo przydatne warsztaty. Prowadzące wykorzystują różne metody pracy, za pomocą których docieramy do naszych głęboko ukrytych przekonań od przepytywania podświadomości, różnego rodzaju medytacji, afirmacji po wizualizacje. Nie skupiają się tylko na negatywnej przeszłości, ale przede wszystkim na szukaniu pozytywów. I to daje bardzo dużego kopniaka i pozytywnej energii. Asia i Dorota bardzo dobrze się uzupełniają. Serdecznie polecam ich warsztaty”.  Iwona „Bogactwo w Twoim życiu i Twoich rękach”

„W Szadku odnalazłam samą siebie. Coraz częściej przekonuję się że wiem czego chcę. Odnalazłam coś czego szukałam w sobie, w swoim zachowaniu, co zawsze miałam, tylko nie zauważałam tego i nie doceniałam. Po prostu jestem taka jaka jestem. Zbyt wiele czasu straciłam w swoim życiu na porównywanie się z innymi a zarazem niedocenianie samej siebie. Teraz wiem jak wiele wiem i potrafię. Jest mi dobrze z samą sobą. I chyba po raz pierwszy potrafię naprawdę odpocząć na urlopie. Tak po prostu nic nie robić, cieszyć się tym co mam. To takie proste, a mi tyle czasu zajęło odnalezienie tego. Bardzo Wam dziękuję, że pomogłyście mi tego doświadczyć.”    Ania „Letnie spotkania z Twoją Kobiecością”

„Bardzo szybko minęły te trzy tygodnie. Mam bardzo miłe wspomnienia związane z warsztatami. Dowiedziałam się wiele na swój temat,  do czego wcześnie sama nie potrafiłam dotrzeć. Moje kochane, serdeczne i pełne ciepła prowadzące stworzyły tak dobrą atmosferę, że nie miałam żadnego problemu, aby się otworzyć i zobaczyć ile uroku i piękna może być we mnie. Na warsztatach nauczyłam się jak pracować ze swoim wnętrzem, aby być piękną i zadowoloną z życia kobietą. Zachęcam do udziału w warsztatach panie, które chcą wydobyć swoje piękno i podkreślić swoją niepowtarzalną urodę i kobiecość, niech pozwolą na duchowe przewodnictwo Doroty i Joanny, które w profesjonalny sposób pokierują wewnętrzną mocą i siłą w dążeniu do wydobycia tego co najpiękniejsze w każdej z nas. W mojej codzienności następują powoli zmiany i delikatne sygnały, które idą ku nowemu Ziarno zostało zasiane, a teraz cierpliwie poczekam na czas zbiorów.
Jeszcze miłe słowo o otoczeniu w jakim odbyły się warsztaty, to jest gospodarstwo agroturystyczne u Marka w Szadku. Przepiękna okolica cisza i spokój ,las, zapach ziół i dojrzewających pól. No i to przepyszne wegetariańskie jedzenie estetycznie podane przez sympatycznego i tajemniczego gospodarza”  Bożena    „Letnie spotkania z twoją Kobiecością”

„Warsztaty z kobiecością polecam wszystkim paniom, które lubią robić ciekawe rzeczy ze sobą:), które interesują się poszerzaniem świadomości i są ciekawe siebie. Trenerki( Joanna i Dorotka) świetnie przygotowane do warsztatów, otoczyły grupę wspaniałą opieką. Miejsce warsztatów -Szadek-super!. Zwłaszcza wegetariańska kuchnia gospodarza o działaniu uzależniającym :). Kto nie był, nie wie ile stracił :)” Gośka „Letnie spotkania z Twoją Kobiecością”