Twoja Droga Materialnego Spełnienia

Dolary w garściPewnie zdarzało Ci się zadawać sobie pytanie – Dlaczego niektórym zawsze dobrze się powodzi i nigdy nie brakuje pieniędzy, a inni, choć ciężko pracują, muszą liczyć każdą złotówkę.

Jeśli jeszcze nie należysz do pierwszej grupy szczęśliwców, których pieniądze po prostu kochają, albo którzy, niezależnie od stanu konta, zawsze czują się spełnieni i bezpieczni,  a w najbliższym czasie brak szans na ogromny spadek, wielką wygraną itp. , możesz się  tego po prostu nauczyć.

Na rynku jest wiele poradników, artykułów, szkoleń, warsztatów, które oferują porady i sposoby na rozwinięcie finansowej inteligencji, mentalności bogactwa, przyciągania dostatku.

My również korzystamy z najnowszej wiedzy i najlepiej działających metod i narzędzi  podczas naszych warsztatów. Dodatkowo dzielimy się  doświadczeniem swoim i uczestników warsztatów poprzednich edycji – jak radzić sobie z blokadami i przeszkodami życia w dostatku, co zrobić, kiedy dana metoda „nie działa na mnie” i nie przynosi oczekiwanych rezultatów, jak znaleźć własną Drogę do Bogactwa.

Co zyskasz biorąc udział w warsztatach:

– nauczysz się technik Prawa Przyciągania, by materializować  w życiu to, czego pragniesz i rozwiniesz w sobie umiejętność wchodzenia w stan Dostrajania, który  zwiększa prawdopodobieństwo, że prawo przyciągania zadziała

– rozpoznasz ukryte przekonania i schematy, które blokują Cię przed bogactwem

– zaczniesz myśleć i działać korzystając z wzorców Dostatku

– uświadomisz sobie jakie cele życiowe są dla Ciebie najważniejsze, czy i w jaki sposób materialne bogactwo da Ci szczęście

– wybierzesz sobie własne sposoby motywowania się do działania,  jak radzić sobie z oporem przed rozpoczęciem i zwlekaniem, dowiesz się jak to zrobić by „tak mi się chciało jak mi się nie chce”

– dowiesz się jak sprawić by praca była źródłem przyjemności i spełnienia i dlaczego jest to ważne dla życia w dostatku

– poznasz tajniki Prawa Gromadzenia – czym tak naprawdę jest zarabianie, oszczędzanie i inwestowanie

– dowiesz się czym tak naprawdę są pieniądze i  rozwiniesz  specjalny „ Stosunek do Pieniędzy”, który będzie przyciągać gotówkę do Twojego portfela lub na konto

– umówisz się na „randkę ze Wszechświatem”, by poznać Prawo Wkładu, dowiesz się czym jest wydawanie a czym dawanie i jak to robić, by jednocześnie się bogacić

– zaprojektujesz swoją materialną przyszłość, tak by wykreować oczekiwane zdarzenia

Twoja i Nasza wspólna podróż rozpocznie się w lutowy wieczór na pierwszym spotkaniu, a zakończy….. to już zależy od Ciebie. My przewidziałyśmy 10 spotkań, na każdym poznajesz jedno zagadnienie, potem masz dwa tygodnie na wprowadzenie go w życie, korzystając  z mailowego wsparcia prowadzących.

Metody pracy:

Na warsztatach wykorzystujemy następujące metody: NLP, wizualizację, pracę z ciałem, pracę z podświadomością, medytacje, pracę z energią, Hunę, techniki Prawa Przyciągania.
Zajęcia są intensywne, pracujemy jednocześnie na kilku poziomach:
– Umysł ( odnajdywanie błędnych i budowanie odpowiednich skojarzeń, połączeń neuronowych w mózgu, wzorców i schematów myślenia)
– Emocje (kształtowanie pozytywnych stanów emocjonalnych, modyfikacja negatywnych)
– Zachowania i kształtowanie konkretnych umiejętności ( przenoszenie zdobytych doświadczeń do codziennego życia)
– Energia (budowanie i wzmacnianie odpowiedniego pola wibracyjnego)
– Duch ( modlitwa, otwieranie się na prowadzenie intuicji/Wyższego Ja)

Kto prowadzi:

Dorota Mlostoń – trenerka NLP, pedagog, prowadzi szkolenia NLP i szkolenia umiejętności miękkich w biznesie. Od kilku lat zajmuje się coachingiem i szkoleniami rozwoju osobistego. Wykładowca w Akademii Liderów, która kształci przyszłych terapeutów i trenerów. Jest współautorką programu „Miasto Kobiety” i Gate Method – metody rozwoju osobistego opartej na metaforze miasta. W pracy wykorzystuje techniki programowania neurolingwistycznego, kierowania swoim umysłem i rozwoju twórczego w sposób, który pozwala uczestnikom zajęć i konsultacji nie tylko na głęboki kontakt z samym sobą, ale przede wszystkim na nabywanie umiejętności aktywnego kreowania własnego życia.  Więcej o Dorocie na: www.nadrodzedosiebie.pl, mail – dorota.mloston@gmail.com, Tel 694532202


Joanna Wrońska – licencjonowany regreser, doradca rozwoju osobistego, wykładowca w Akademii Psychologii Terapeutycznej, absolwentka Szamańskiej Szkoły Życia wg Huny oraz wielu kursów i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego i pracy z energią, m.in. REIKI, chirurgii fantomowej, Uzdrawiania Pranicznego. Prowadzi warsztaty (m.in. „Trauma narodzin, a osobiste kłamstwo”, „Podstawy Huny w terapii”, ”Spotkania z kobiecością”) i terapie indywidualne, wykorzystując różne metody pracy z podświadomością, metody regresywne, pracę z wewnętrznym dzieckiem, wizualizacje, medytacje modlitwę, Prawo Przyciągania.
Więcej o Joasi na: www.misjaduszy.pl/o-mnie 

Terminy

Zaczynamy w  czwartek  20 luty, godz. 18-21, potem co dwa tygodnie w czwartki. Między zajęciami uczestnicy rozwijają umiejętności z warsztatu, wykorzystują w codziennym życiu przydatne sposoby. Dzięki temu od razu masz okazję zauważyć korzyści i pozytywne efekty udziału w warsztatach.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE – 14 MAJA GODZ. 18.00 – 21.00 – „Żeby tak się chciało, jak się nie chce… czyli praca nad odkładaniem na później”

 

Miejsce

Towarzystwo Wiedzy Psychologicznej „Start”, Łódź, Narutowicza 57a, prawa oficyna, ostanie piętro

Koszt

– 40 zł za jedno spotkanie ( przy wpłacie za cały cykl z góry – 10 spotkań)

– 50 zł za jedno spotkanie ( przy wpłacie za 5 spotkań z góry)

– 55 zł za jedno spotkanie ( przy płatności za pojedyncze zajęcia)

Informacje i zapisy

Dorota – dorota.mloston@gmail.com, Tel 694532202; Joanna – joanna@misjaduszy.pl