Warsztaty dla Kobiet – Spotkanie III – z Wewnętrzną Afrodytą

Kobieta zmysłowa

Spotkania z Kobiecością

Afrodyta w Tobie –

zmysłowość, seksualność, uwodzenie

 

Zapraszamy na cykl spotkań dla kobiet, na których będziemy się zajmować się wszystkim co dla Nas – Kobiet jest istotne:
– co nas wspiera, ogranicza
– czego potrzebujemy
– jakie role pełnimy
– jakie są nasze tęsknoty, marzenia, tajemnice

Spotykamy się raz w miesiącu, w soboty lub niedziele – w bezpiecznej, luźnej atmosferze. Będzie czas na rozmowy, dyskusje, słuchanie, ruch, taniec, inspirujące ćwiczenia, przydatne techniki, twórcze medytacje i wizualizacje, ale też na śmiech, łzy, chwile wzruszenia, radości czy zadumy.

Można brać udział w całym cyklu lub w pojedynczych zajęciach

Kobieta XXI wieku jest mądra i błyskotliwa, zdaje sobie sprawę z własnej inteligencji, często potrafi być silna i niezależna. Jednak nie przestaje być kobietą, która pragnie delikatności, jest wrażliwa, zmysłowa i uwodzicielska. Często obraz uwodzicielki kłóci się z wizerunkiem kobiety inteligentnej i racjonalnej.

Jak połączyć silną i niezależną kobietę z atrakcyjną i seksowną uwodzicielką?  Są kobiety, które mają to „ coś”, co sprawia, że mężczyźni je uwielbiają, adorują i uważają za wspaniałe, choć obiektywnie nie zawsze mieszczą się one w przyjętych kanonach piękna czy atrakcyjności. Mogą nie być specjalnie ładne, a ich figura często drastycznie różni się od standardów na światowych wybiegach. Nie zawsze są miłe i grzeczne. A jednak… ONI je kochają!
To niewidoczne „coś” często zawiera się w:
sposobie myślenia o swojej kobiecości
stosunku do własnego ciała i wyglądu
podejściu do mężczyzn.


Wszystkie te elementy kształtują się w ciągu całego życia i czasem trudni je od razu zmienić. Dlatego też przygotowałyśmy dla Ciebie ekscytujący koktajl technik i metod, które nie tylko uczą umiejętności ale od razu instalują je na głębokim poziomie kształtując nową postawę i sposób myślenia.

Na najbliższym Spotkaniu :
Rozwiniesz swoją zmysłowość i poczucie atrakcyjności
Zaczniesz w bardziej przyjazny sposób myśleć o sobie, niezależnie od wieku i wyglądu
Popracujesz nad zmianą przekonań i uprzedzeń dotyczących zmysłowości, uwodzenia, seksualności
Tym właśnie zajmiemy się na warsztatach, a także:
obalimy mity i stereotypy
roziskrzymy wyobraźnię
rozpalimy intelekt
zapłoniemy… wewnętrznym i zewnętrznym pięknem i seksapilem
spotkamy się ze swoją wewnętrzną Afrodytą – boginią piękna, miłości i zmysłowości, która jest również zdolna do zazdrości i okrucieństwa. Ma w sobie ogromny magnetyzm, który przyciąga mężczyzn, a kiedy czegoś pragnie nic nie jest w stanie jej powstrzymać.

W jakich relacjach jesteś ze swoją własną Afrodytą?

Czy ona Cię wspiera, czy może utrudnia życie?

Czy potrafisz korzystać z własnego piękna i zmysłowości?

A może uważasz, że to zupełnie Cie nie dotyczy?

Zapraszam na wyjątkowe spotkanie z niezwykłą częścią Twojej kobiecości.

Metody pracy:
Na warsztatach wykorzystujemy następujące metody: NLP, wizualizację, pracę z ciałem, pracę z podświadomością, medytacje, pracę z energią, Hunę, techniki Prawa Przyciągania.

Kto prowadzi:

Joanna Wrońska
Licencjonowany terapeuta regresingu®, doradca rozwoju osobistego, wykładowca w Akademii Psychologii Terapeutycznej, absolwentka Szamańskiej Szkoły Życia wg Huny oraz wielu kursów i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego i pracy z energią, m.in. REIKI, chirurgii fantomowej, Uzdrawiania Pranicznego. Prowadzi warsztaty m.in. „Trauma narodzin, a osobiste kłamstwo”, „Podstawy Huny w terapii”, ”Spotkania z kobiecością”, „Twoje bogactwo”. Prowadzi terapie indywidualne, wykorzystując różne metody pracy z podświadomością, metody regresywne, pracę z wewnętrznym dzieckiem, wizualizacje, medytacje modlitwę, Prawo Przyciągania.
Więcej o Joasi na: www.misjaduszy.pl

Dorota Mlostoń
trenerka NLP, pedagog, prowadzi szkolenia NLP i szkolenia umiejętności miękkich w biznesie. Od kilku lat zajmuje się coachingiem i szkoleniami rozwoju osobistego. Wykładowca w Akademii Liderów, która kształci przyszłych terapeutów i trenerów. Jest współautorką programu „Miasto Kobiety” i Gate Method – metody rozwoju osobistego opartej na metaforze miasta. W pracy wykorzystuje techniki programowania neurolingwistycznego, kierowania swoim umysłem i rozwoju twórczego w sposób, który pozwala uczestnikom zajęć i konsultacji nie tylko na głęboki kontakt z samym sobą, ale przede wszystkim na nabywanie umiejętności aktywnego kreowania własnego życia.
Więcej o Dorocie na: www.nadrodzedosiebie.pl, mail – dorota.mloston@gmail.com, Tel 694532202

Spotkanie – 31 maja, sobota, godz. 10-19 ( w tym przerwa na obiad i przerwy kawowe)
Miejsce – Podamy po wysłaniu zebraniu się grupy
Koszt – 120 zł (przy wpłacie do 19 maja), po tym terminie – 150 zł
Informacje i zapisydorota.mloston@gmail.com, Tel 694532202