Warsztaty dla Kobiet – Spotkanie Pierwsze – z Sobą

Kobieta w lustrze

Spotkania z Kobiecością

 Spotkanie Pierwsze –  z Sobą

 

 

Zapraszamy na cykl spotkań dla kobiet, na których będziemy zajmować się wszystkim co dla Nas – Kobiet  jest istotne

– co nas wspiera, ogranicza

-czego potrzebujemy

–  jakie role pełnimy

–  jakie są nasze tęsknoty, marzenia, tajemnice

Spotykamy się raz w miesiącu, w soboty lub niedziele – w bezpiecznej, luźnej atmosferze. Będzie czas na rozmowy, dyskusje, słuchanie, ruch, taniec,  inspirujące ćwiczenia, przydatne techniki, twórcze medytacje i wizualizacje, ale też na śmiech, łzy, chwile wzruszenia, radości czy zadumy.

 

Zaczynamy od Spotkania ze Sobą – Tą Kobietą w Twoim życiu,  o której  czasem zapominasz, zajęta ważnymi sprawami, tym, by innym było dobrze. Kim Ona jest dla Ciebie – przyjaciółką, wrogiem, bliską czy obcą osobą, co o Niej wiesz, czego jeszcze nie poznałaś.

Będzie okazja przyjrzeć się sobie:

– Kim jestem, czym jest moja kobiecość

– co w sobie lubię i akceptuję, co odrzucam

– czy jestem spójna , czy rozdarta wewnętrznymi konfliktami

– za czym tęsknię i czego pragnę tak naprawdę

– czym jest moja siła a czym słabość

Będziemy zaglądać w głąb własnej duszy i odkrywać to, co schowane, ukryte, nieznane jeszcze, co potrzebuje Twojej uwagi, miłości i akceptacji

Metody pracy:

Na warsztatach wykorzystujemy następujące metody: NLP, wizualizację, pracę z ciałem, pracę z podświadomością, medytacje, pracę z energią, Hunę, techniki Prawa Przyciągania. 

Kto prowadzi:
 
Dorota Mlostoń – trenerka NLP, pedagog, prowadzi szkolenia NLP i szkolenia umiejętności miękkich w biznesie. Od kilku lat zajmuje się coachingiem i szkoleniami rozwoju osobistego. Wykładowca w Akademii Liderów, która kształci przyszłych terapeutów i trenerów. Jest współautorką programu „Miasto Kobiety” i Gate Method – metody rozwoju osobistego opartej na metaforze miasta. W pracy wykorzystuje techniki programowania neurolingwistycznego, kierowania swoim umysłem i rozwoju twórczego w sposób, który pozwala uczestnikom zajęć i konsultacji nie tylko na głęboki kontakt z samym sobą, ale przede wszystkim na nabywanie umiejętności aktywnego kreowania własnego życia.

Więcej o Dorocie na: www.nadrodzedosiebie.pl, mail – dorota.mloston@gmail.com, Tel 694532202

Joanna Wrońska – Licencjonowany terapeuta regresingu®, doradca rozwoju osobistego, wykładowca w Akademii Psychologii Terapeutycznej, absolwentka Szamańskiej Szkoły Życia wg Huny oraz wielu kursów i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego i pracy z energią, m.in. REIKI, chirurgii fantomowej, Uzdrawiania Pranicznego. Prowadzi warsztaty m.in. „Trauma narodzin, a osobiste kłamstwo”, „Podstawy Huny w terapii”, ”Spotkania z kobiecością”. Prowadzi terapie indywidualne, wykorzystując różne metody pracy z podświadomością, metody regresywne, pracę z wewnętrznym dzieckiem, wizualizacje, medytacje modlitwę, Prawo Przyciągania.

Więcej o Joasi na: www.misjaduszy.pl

 

Pierwsze spotkanie – 22 luty, sobota, godz. 10-19 ( w tym przerwa na obiad i przerwy kawowe)

Miejsce –będzie podane po zebraniu grupy

Koszt – 120 zł (przy wpłacie do 15 lutego), po tym terminie – 150 zł

Informacje i zapisy: Dorota –  dorota.mloston@gmail.com, Tel 694532202