Warsztaty dla Kobiet – Spotkanie Drugie – Z Ciałem

Spotkania z KobiecościąAkceptacja siebie

Spotkanie Drugie – z Ciałem

„Nie ma jednego przepisu na piękne ciało. Nie jest ważny kształt ani wiek, ani nawet to, czy mamy wszystkiego po dwa, niektórzy wszak mają po jednym. Natura chce, by ciało czuło, by miało kontakt z przyjemnością, sercem, duszą, dzikością. Czy umie się cieszyć, odczuwać szczęście? Czy umie się po swojemu poruszać, tańczyć, pląsać, kołysać, rzucać? Nic więcej nie ma znaczenia.”
Clarisa Pinkola Estes

 

 

 

Zapraszamy na cykl spotkań dla kobiet, na których będziemy się zajmować się wszystkim co dla Nas – Kobiet jest istotne:
– co nas wspiera, ogranicza
– czego potrzebujemy
– jakie role pełnimy
– jakie są nasze tęsknoty, marzenia, tajemnice

Spotykamy się raz w miesiącu, w soboty lub niedziele – w bezpiecznej, luźnej atmosferze. Będzie czas na rozmowy, dyskusje, słuchanie, ruch, taniec, inspirujące ćwiczenia, przydatne techniki, twórcze medytacje i wizualizacje, ale też na śmiech, łzy, chwile wzruszenia, radości czy zadumy.

Można brać udział w całym cyklu lub w pojedynczych zajęciach

Na najbliższym Spotkaniu – ze swoim Ciałem – 23 marca:
– Przyjrzymy się przekonaniom na temat swojego wyglądu – czym jest dla mnie moje ciało, na ile określa mnie to jak wyglądam, ile ważę, jaką mam sylwetkę, czy czuję się kobieca i atrakcyjna niezależnie od wieku

– Będziemy rozbudzać świadomość swojego ciała i kontakt z nim – przez taniec, medytacje i świadomy ruch
– Nauczymy się słuchać mądrości ciała – co czuje i czego pragnie, jak może mnie wspierać, jak korzystać z jego siły
– Wzmocnimy swoją energię życiową, witalność i zdrowie – przez ćwiczenia oddechowe, energetyczne i wizualizacje

Metody pracy:
Na warsztatach wykorzystujemy następujące metody: NLP, wizualizację, pracę z ciałem, pracę z podświadomością, medytacje, pracę z energią, Hunę, techniki Prawa Przyciągania.

Kto prowadzi:
Dorota Mlostoń

trenerka NLP, pedagog, prowadzi szkolenia NLP i szkolenia umiejętności miękkich w biznesie. Od kilku lat zajmuje się coachingiem i szkoleniami rozwoju osobistego. Wykładowca w Akademii Liderów, która kształci przyszłych terapeutów i trenerów. Jest współautorką programu „Miasto Kobiety” i Gate Method – metody rozwoju osobistego opartej na metaforze miasta. W pracy wykorzystuje techniki programowania neurolingwistycznego, kierowania swoim umysłem i rozwoju twórczego w sposób, który pozwala uczestnikom zajęć i konsultacji nie tylko na głęboki kontakt z samym sobą, ale przede wszystkim na nabywanie umiejętności aktywnego kreowania własnego życia.
Więcej o Dorocie na: www.nadrodzedosiebie.pl, mail – dorota.mloston@gmail.com, Tel 694532202

Joanna Wrońska
Licencjonowany trener metody regresingu®, doradca rozwoju osobistego, wykładowca w Akademii Psychologii Terapeutycznej, absolwentka Szamańskiej Szkoły Życia wg Huny oraz wielu kursów i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego i pracy z energią, m.in. REIKI, chirurgii fantomowej, Uzdrawiania Pranicznego. Prowadzi warsztaty m.in. „Trauma narodzin, a osobiste kłamstwo”, „Podstawy Huny w terapii”, ”Spotkania z kobiecością”, „Twoje Bogactwo”. Prowadzi terapie indywidualne, wykorzystując różne metody pracy z podświadomością, metody regresywne, pracę z wewnętrznym dzieckiem, wizualizacje, medytacje modlitwę, Prawo Przyciągania.
Więcej o Joasi na: www.misjaduszy.pl

Spotkanie – 23 marca, niedziela, godz. 10-19 ( w tym przerwa na obiad i przerwy kawowe)
Miejsce – Podamy po wysłaniu zgłoszenia
Koszt – 120 zł (przy wpłacie do 16 marca), po tym terminie – 150 zł
Informacje i zapisy – dorota.mloston@gmail.com, Tel 694532202