Trauma narodzin

 

 „Trauma narodzin, a osobiste kłamstwo (mit osobisty)”

Narodziny, to taki moment w naszym istnieniu, którego nie da się ominąć. Nie pomogą tu żadne znajomości, układy ani pieniądze. Aby żyć tu, w świecie materialnym, musieliśmy przejść przez ten proces. Dla jednych narodziny były doświadczeniem łatwym, dla innych traumą. Najczęściej jest to trauma nieuświadomiona. Sposób, w jaki przebiegało to jedno z najważniejszych w Twoim życiu wydarzeń, osoby, które były obecne, atmosfera i sam proces narodzin pozostawiły w Tobie swój ślad. Zakodowałeś/łaś wtedy pewne przekonania, wyobrażenia, które rzutują na Twoje życie. Kiedy dotrzesz do tego przekonania, którego nie jesteś najprawdopodobniej świadomy/a; które jest z Tobą tak długo, że może nawet nie potrafisz sobie wyobrazić, jak by to było, gdybyś go nie miał/a; którego prawdziwości nigdy nie podważyłeś/łaś, bo nie przyszło Ci nigdy do głowy, że w ogóle możesz tę „prawdę” podważyć, i kiedy zrozumiesz, jaki wpływ ono ma na Ciebie i Twoje życie, uświadomisz sobie, jaka jest moc Twojego „osobistego kłamstwa”.  To właśnie ono, w zależności od sfery, której dotyczy, może wpływać na poczucie własnej wartości,  blokować tworzenie zdrowych relacji,  jak i powodować sabotowanie własnych działań. Patrząc z perspektywy dorosłego człowieka będziesz mógł/mogła podjąć nowe decyzje, zgodne z Twoją wolą i Twoją wizją życia, jakiego pragniesz.  Serdecznie zapraszam na warsztaty, dzięki którym stanie się to dla Ciebie możliwe. Świadomeponowne przeżycie własnych narodzin ma ogromną moc transformującą.

Dla kogo: Warsztat przeznaczony jest dla osób aktywnie zajmujących się rozwojem osobistym. 

Cel: W czasie zajęć dotrzemy do najgłębszych pokładów podświadomości, w których to znajduje się zapisana cała trauma związana z twoim przyjściem na świat.  Poprzez pobudzenie pamięci ciała przypomnisz sobie swoje narodziny, uświadomisz panującą wtedy atmosferę, nieświadome decyzje jakie wtedy podjęłaś/podjąłeś. W szczególności postaramy się odnaleźć Twoje „osobiste kłamstwo” – fałszywe przekonanie na własny temat lub na temat życia, ludzi czy świata, które powstało pod wpływem tamtej sytuacji. Zajęcia są rozszerzone o sesje regresingu, w czasie których uwolnisz się od własnych i przejętych w czasie narodzin emocji oraz przekonań.

Na zajęcia będą potrzebne śpiwór (starego typu, całkowicie rozpinany) lub koc, wygodny strój.

Kiedy : 28.02.2015  godz. 10.00 – 19.00; 01.03.2015 godz. 10,00 – 18.00

Gdzie :miejsce zajęć, noclegi i jedzenie domowe:
http://fotopolska.eu/Luban/b57223,Hotel_Zaulek.html
Hotel „Zaułek”
ul. Dworcowa 4, 59-800

Inwestycja : 190zł zaliczka 60 PLN do 10.02.2015

Informacje i zapisy: 

Zosia Golis
zojka-hamburg@wp.pl
skaype:zojka289
tel.533285776

Prowadząca :  Joanna Wrońska – licencjonowany regreser (indywidualny i grupowy), mentor, doradca rozwoju osobistego, instruktor terapii uzależnień, wykładowca w Akademii Psychologii Terapeutycznej,  absolwentka Szamańskiej Szkoły Życia wg Huny „Lanikeha”  oraz wielu kursów i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego i pracy z energią, m.in. REIKI, chirurgii fantomowej, Uzdrawiania Pranicznego.  Prowadzi warsztaty m.in. „Trauma narodzin, a osobiste kłamstwo”, „Podstawy Huny w terapii”, ”Spotkania z kobiecością”, „Twój dobrobyt”. Prowadzi terapie indywidualne, wykorzystując różne metody pracy  z podświadomością,  metody regresywne, pracę z wewnętrznym dzieckiem,  wizualizacje, medytacje modlitwę, Prawo Przyciągania.